3.4°C - Z 1 bft

Voorpagina Nieuws Foto Video Alarmeringen Informatie

Gezin slachtoffer geworden van babbeltruc

Gezin slachtoffer geworden van babbeltruc
Zaterdag 04 mei 2013
Tijd: 14:31

Auteur: Politie persbericht
0 reacties    3211x

KAMPEN - Een gezin aan de Bereklauw in Kampen is vrijdagmiddag 3 mei het slachtoffer geworden van de zogenaamde babbeltruc. Onbekenden wisten met een smoes binnen te komen, waarna ongemerkt onder meer sieraden en een laptop werden weggenomen.

De diefstal werd pas in de loop van de avond opgemerkt. Volgens de bewoners waren er omstreeks drie uur ?s middags een onbekende vrouw met een kind aan de deur geweest. Ze vroegen of ze in de achtertuin mochten kijken omdat het kind een bal kwijt was. Nadat er vergeefs was gezocht en de bewoner nog even aan de praat werd gehouden vertrokken beiden weer.

Wees alert!
Volgens de gedupeerde ging het om een vrouw van tussen de 40 en 45 jaar met zwart, lang en loshangend haar gekleed in een roze shirt en zwarte broek. De vrouw had een Zuid-Europees uiterlijk en sprak gebrekkig Nederlands. Het kind was ongeveer 8 tot 10 jaar oud, had eveneens zwart haar en sprak ook gebrekkig Nederlands. De politie heeft de zaak in onderzoek en waarschuwt alert te zijn op dit soort praktijken. Laat nooit zomaar vreemden binnen, maar laat ze buiten wachten en sluit uw deur goed af.



Reageren

Naam:
Email adres:
Jouw bericht:

Ingestuurde reacties worden voor publicatie op deze website gemodereerd door de redactie. Reacties kunnen zonder opgaaf van reden door de redactie worden geweigerd als deze als kwetsend kunnen worden ervaren, als het taalgebruik slecht is, indien de reacties reclame of privacygevoelige informatie bevatten of als de reacties niet aansluiten bij het onderwerp van het nieuwsartikel. Email adressen worden niet getoond bij de reacties. Nicknames of anonieme reacties worden niet geplaatst. De redactie van 112Kampen deelt de meningen van de bezoekers met nadruk niet, tenzij anders aangegeven. De redactie kan niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk worden gesteld voor de door de bezoekers geplaatste reacties op deze website.

Ook een foto bij jouw reactie? Registreer je emailadres dan op Gravatar.com.

Wat is het alarmnummer?
Anti-spam vraag. Antwoord is eerste drie nummers van de naam van deze website.
 
Verstuur reactie