3.4°C - Z 1 bft

Voorpagina Nieuws Foto Video Alarmeringen Informatie

Hond te water in de IJssel

Hond te water in de IJssel
Woensdag 12 juni 2013
Tijd: 12:18

Auteur: Tom
0 reacties    4840x

KAMPEN - Een hond werd woensdagochtend even voor half 12 als vermist opgegeven. De hond zou te water zijn geraakt in de IJssel waarna het dier afdreef.

De brandweer kwam met 2 voertuigen en de boot ter plaatse om de zoekactie op te zetten. De boot heeft een groot deel van de IJssel bij Kampen verkend en vond de hond na goed speurwerk uiteindelijk nabij Lyempf.



Reageren

Naam:
Email adres:
Jouw bericht:

Ingestuurde reacties worden voor publicatie op deze website gemodereerd door de redactie. Reacties kunnen zonder opgaaf van reden door de redactie worden geweigerd als deze als kwetsend kunnen worden ervaren, als het taalgebruik slecht is, indien de reacties reclame of privacygevoelige informatie bevatten of als de reacties niet aansluiten bij het onderwerp van het nieuwsartikel. Email adressen worden niet getoond bij de reacties. Nicknames of anonieme reacties worden niet geplaatst. De redactie van 112Kampen deelt de meningen van de bezoekers met nadruk niet, tenzij anders aangegeven. De redactie kan niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk worden gesteld voor de door de bezoekers geplaatste reacties op deze website.

Ook een foto bij jouw reactie? Registreer je emailadres dan op Gravatar.com.

Wat is het alarmnummer?
Anti-spam vraag. Antwoord is eerste drie nummers van de naam van deze website.
 
Verstuur reactie