3.4°C - Z 1 bft

Voorpagina Nieuws Foto Video Alarmeringen Informatie

Vrachtwagen rijdt in op file op de N50

Vrachtwagen rijdt in op file op de N50
Donderdag 05 september 2013
Tijd: 11:06

Auteur: Stefan
0 reacties    3583x

ZALK - Een vrachtwagenchauffeur is donderdagochtend op een file ingereden op de N50 bij Zalk. Vlak na verzorgingsplaats Zalkerbroek reed het verkeer in de richting van Kampen langzaam. De chauffeur van de vrachtwagen merkte te laat op dat het verkeer voor hem langzaam reed en kon niet tijdig meer remmen.

De vrachtwagenchauffeur reed in op een automobilist die vervolgens de auto voor hem weer aantikte. Er raakte niemand gewond. Door het ongeval ontstond een flinke file op de N50 vanaf knooppunt Hattemerbroek tot Kampen-Zuid. De weg is enige tijd afgesloten geweest. Bergingsbedrijf Vika heeft de twee auto's geborgen, de vrachtwagen is meegenomen door bergingsbedrijf Stouwdam. Tegen half tien is de weg weer in zijn geheel vrijgegeven.



Reageren

Naam:
Email adres:
Jouw bericht:

Ingestuurde reacties worden voor publicatie op deze website gemodereerd door de redactie. Reacties kunnen zonder opgaaf van reden door de redactie worden geweigerd als deze als kwetsend kunnen worden ervaren, als het taalgebruik slecht is, indien de reacties reclame of privacygevoelige informatie bevatten of als de reacties niet aansluiten bij het onderwerp van het nieuwsartikel. Email adressen worden niet getoond bij de reacties. Nicknames of anonieme reacties worden niet geplaatst. De redactie van 112Kampen deelt de meningen van de bezoekers met nadruk niet, tenzij anders aangegeven. De redactie kan niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk worden gesteld voor de door de bezoekers geplaatste reacties op deze website.

Ook een foto bij jouw reactie? Registreer je emailadres dan op Gravatar.com.

Wat is het alarmnummer?
Anti-spam vraag. Antwoord is eerste drie nummers van de naam van deze website.
 
Verstuur reactie