3.4°C - Z 1 bft

Voorpagina Nieuws Foto Video Alarmeringen Informatie

Brand tankstation 's Heerenbroek bleek loos alarm

Brand tankstation 's Heerenbroek bleek loos alarm
Zaterdag 08 augustus 2015
Tijd: 08:54

0 reacties    2129x

IJSSELMUIDEN - Zaterdagochtend iets over acht werden diverse brandweervoertuigen van brandweer Kampen, IJsselmuiden en Zwolle gealarmeerd voor een brand bij tankstation Brand Oil BV aan de Zwolseweg in 's Heerenbroek. Een voorbijganger had uit het pompgebouw rook zien komen en heeft daarom de hulpdiensten gewaarschuwd.

Echter bleek al snel dat er geen brand was, maar dat het inbraakalarm geactiveerd was. Dit systeem was uitgerust met een mistgenerator dat binnen enkele seconden een ruimte kan vullen met rook zodat eventuele inbrekers niets meer kunnen zien. Het bleek achteraf om een loos alarm te gaan. Wat het systeem heeft geactiveerd is onduidelijk. De brandweer van IJsselmuiden is wel ter plaatse geweest maar kon snel weer retour.




Reageren

Naam:
Email adres:
Jouw bericht:

Ingestuurde reacties worden voor publicatie op deze website gemodereerd door de redactie. Reacties kunnen zonder opgaaf van reden door de redactie worden geweigerd als deze als kwetsend kunnen worden ervaren, als het taalgebruik slecht is, indien de reacties reclame of privacygevoelige informatie bevatten of als de reacties niet aansluiten bij het onderwerp van het nieuwsartikel. Email adressen worden niet getoond bij de reacties. Nicknames of anonieme reacties worden niet geplaatst. De redactie van 112Kampen deelt de meningen van de bezoekers met nadruk niet, tenzij anders aangegeven. De redactie kan niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk worden gesteld voor de door de bezoekers geplaatste reacties op deze website.

Ook een foto bij jouw reactie? Registreer je emailadres dan op Gravatar.com.

Wat is het alarmnummer?
Anti-spam vraag. Antwoord is eerste drie nummers van de naam van deze website.
 
Verstuur reactie