3.4°C - Z 1 bft

Voorpagina Nieuws Foto Video Alarmeringen Informatie

Politie zoekt getuigen woninginbraak

Politie zoekt getuigen woninginbraak
Zondag 16 januari 2011
Tijd: 11:14

Auteur: Politie persbericht
0 reacties    1617x

KAMPEN - De politie is op zoek naar getuigen voor een woninginbraak die dinsdagavond 11 januari rond 19.00 uur plaats vond in de Plataanstraat. Er is technisch onderzoek en een buurtonderzoek verricht, maar de politie wil graag spreken met mensen die nog informatie hebben over deze zaak.

Het gaat daarbij vooral om informatie over een onbekende auto die voor de inbraak geparkeerd stond in de Acacialaan en vier mannen die zich in de straat ophielden. Mensen die over meer informatie beschikken worden verzocht contact op te nemen met het team Kampen via 0900-8844.



Reageren

Naam:
Email adres:
Jouw bericht:

Ingestuurde reacties worden voor publicatie op deze website gemodereerd door de redactie. Reacties kunnen zonder opgaaf van reden door de redactie worden geweigerd als deze als kwetsend kunnen worden ervaren, als het taalgebruik slecht is, indien de reacties reclame of privacygevoelige informatie bevatten of als de reacties niet aansluiten bij het onderwerp van het nieuwsartikel. Email adressen worden niet getoond bij de reacties. Nicknames of anonieme reacties worden niet geplaatst. De redactie van 112Kampen deelt de meningen van de bezoekers met nadruk niet, tenzij anders aangegeven. De redactie kan niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk worden gesteld voor de door de bezoekers geplaatste reacties op deze website.

Ook een foto bij jouw reactie? Registreer je emailadres dan op Gravatar.com.

Wat is het alarmnummer?
Anti-spam vraag. Antwoord is eerste drie nummers van de naam van deze website.
 
Verstuur reactie