3.4°C - Z 1 bft

Voorpagina Nieuws Foto Video Alarmeringen Informatie

Drietal aangehouden voor openlijke geweldpleging

Drietal aangehouden voor openlijke geweldpleging
Zondag 27 februari 2011
Tijd: 15:21

Auteur: Politie persbericht
0 reacties    1108x

KAMPEN - In de nacht van zaterdag op zondag 27 februari werden op de Oudestraat twee mannen (beide 28 jaar) uit Kampen en een 29-jarige man uit Zeewolde aangehouden en ingesloten voor openlijke geweldpleging.

De drie zouden een 25-jarige man uit Amsterdam om nog onduidelijke redenen hebben geslagen en geschopt. Het drietal liep vervolgens weg en kreeg ruzie met een andere jongen. Deze jongen werd ook door hen geslagen. Een 28-jarige man uit Kampen wilde de jongen helpen door de vechtende personen uit elkaar halen. Hij kreeg daarbij echter zelf klappen van de drie aangehouden mannen.

De politie onderzoekt wat er zich die nacht exact heeft afgespeeld. Proces-verbaal wordt opgemaakt voor de drie verdachten. Zowel de man uit Amsterdam als de Kampenaar hebben aangifte gedaan.



Reageren

Naam:
Email adres:
Jouw bericht:

Ingestuurde reacties worden voor publicatie op deze website gemodereerd door de redactie. Reacties kunnen zonder opgaaf van reden door de redactie worden geweigerd als deze als kwetsend kunnen worden ervaren, als het taalgebruik slecht is, indien de reacties reclame of privacygevoelige informatie bevatten of als de reacties niet aansluiten bij het onderwerp van het nieuwsartikel. Email adressen worden niet getoond bij de reacties. Nicknames of anonieme reacties worden niet geplaatst. De redactie van 112Kampen deelt de meningen van de bezoekers met nadruk niet, tenzij anders aangegeven. De redactie kan niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk worden gesteld voor de door de bezoekers geplaatste reacties op deze website.

Ook een foto bij jouw reactie? Registreer je emailadres dan op Gravatar.com.

Wat is het alarmnummer?
Anti-spam vraag. Antwoord is eerste drie nummers van de naam van deze website.
 
Verstuur reactie