3.4°C - Z 1 bft

Voorpagina Nieuws Foto Video Alarmeringen Informatie

Neppe 'glazenwasser' opgepakt na tips

Neppe 'glazenwasser' opgepakt na tips
Vrijdag 08 april 2011
Tijd: 13:00

Auteur: Politie persbericht
0 reacties    1454x

KAMPEN - Na een tip is donderdagmiddag 7 april, aan de Henk Steenbeekhof, een 21-jarige Kampenaar aangehouden voor oplichting. De man wordt er van verdacht de afgelopen dagen tiental mensen in de stad te hebben opgelicht. Hij zegde hen toe de ramen te wassen maar kwam zijn beloftes niet na.

In de meeste gevallen beurde hij al wel het geld. Tijdens zijn verhoor bekende hij een reeks van deze feiten waarover bij de politie diverse meldingen en aangiftes binnenkwamen. Na verhoor is de man, na overleg met het Openbaar Ministerie, in vrijheid gesteld. Tegen hem wordt proces-verbaal opgemaakt.

Foto / illustratie Lees ook:
05 april 2011: 'Glazenwasser' licht buurtbewoners op.



Reageren

Naam:
Email adres:
Jouw bericht:

Ingestuurde reacties worden voor publicatie op deze website gemodereerd door de redactie. Reacties kunnen zonder opgaaf van reden door de redactie worden geweigerd als deze als kwetsend kunnen worden ervaren, als het taalgebruik slecht is, indien de reacties reclame of privacygevoelige informatie bevatten of als de reacties niet aansluiten bij het onderwerp van het nieuwsartikel. Email adressen worden niet getoond bij de reacties. Nicknames of anonieme reacties worden niet geplaatst. De redactie van 112Kampen deelt de meningen van de bezoekers met nadruk niet, tenzij anders aangegeven. De redactie kan niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk worden gesteld voor de door de bezoekers geplaatste reacties op deze website.

Ook een foto bij jouw reactie? Registreer je emailadres dan op Gravatar.com.

Wat is het alarmnummer?
Anti-spam vraag. Antwoord is eerste drie nummers van de naam van deze website.
 
Verstuur reactie