3.4°C - Z 1 bft

Voorpagina Nieuws Foto Video Alarmeringen Informatie

Zware onweersbuien boven Kampen

Zondag 11 september 2011
Tijd: 00:53

Auteur: Tom
0 reacties    2272x

KAMPEN - Het noodweer, waar het zuidwesten van Nederland aan het begin van de avond nog last van had, heeft ook Kampen getroffen. Vanaf 11 uur dreven fikse onweersbuien met harde windstoten over Kampen.

De brandweer van Kampen kreeg meerdere meldingen van stormschade, zo meldt het Twitter-account van brandweer Kampen: ''Meerdere meldingen stormschade. Vooral afgewaaide takken.''
Na 1 uur was er boven Kampen weer een heldere lucht met een volle maan te zien. De verwachting is dat het noodweer omstreeks 2 uur Nederland volledig heeft verlaten.

Foto / illustratie Heeft u mooie foto's gemaakt van het noodweer boven Kampen? Mail ze naar info@112kampen.nl



Reageren

Naam:
Email adres:
Jouw bericht:

Ingestuurde reacties worden voor publicatie op deze website gemodereerd door de redactie. Reacties kunnen zonder opgaaf van reden door de redactie worden geweigerd als deze als kwetsend kunnen worden ervaren, als het taalgebruik slecht is, indien de reacties reclame of privacygevoelige informatie bevatten of als de reacties niet aansluiten bij het onderwerp van het nieuwsartikel. Email adressen worden niet getoond bij de reacties. Nicknames of anonieme reacties worden niet geplaatst. De redactie van 112Kampen deelt de meningen van de bezoekers met nadruk niet, tenzij anders aangegeven. De redactie kan niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk worden gesteld voor de door de bezoekers geplaatste reacties op deze website.

Ook een foto bij jouw reactie? Registreer je emailadres dan op Gravatar.com.

Wat is het alarmnummer?
Anti-spam vraag. Antwoord is eerste drie nummers van de naam van deze website.
 
Verstuur reactie