3.4°C - Z 1 bft

Voorpagina Nieuws Foto Video Alarmeringen Informatie

Zes auto's betrokken bij ongeval N50

Zes auto's betrokken bij ongeval N50
Maandag 03 oktober 2011
Tijd: 07:33

Auteur: Stefan
0 reacties    11119x

KAMPEN - Bij een flink ongeval op de N50 bij Kampen zijn maandagochtend omstreeks kwart over zeven ten minste vijf auto's (flink) beschadigd geraakt. Volgens omstanders waren er nog enkele andere auto's bij die mogelijk ook betrokken waren, maar er vanaf zijn gekomen zonder schade. De vijf auto's die flinke schade hebben opgelopen zijn: een Toyota op enkele meters afstand van een sloot; een Mercedes bedrijfsbusje; een Fiat personenauto; een Audi personenauto en een personenauto.

De brandweer kwam ter plaatse, maar er was uiteindelijk geen sprake van beknelling. Een persoon is afgevoerd richting het ziekenhuis, verder lijkt er bijna alleen maar sprake te zijn van materiële schade. De Verkeers Ongevallen Analyse dienst heeft een onderzoek gedaan naar het ongeval. Bergingsbedrijven zijn bezig om de voertuigen van de ongevalslocatie weg te slepen. Het wegdek lag bezaaid met brokstukken van de auto's.

Update: De N50 is omstreeks 11 uur weer vrijgegeven door Rijkswaterstaat. Vertragingen op de weg zullen afnemen.

Update dinsdag 14.00u: Volgens de politie zijn er in totaal zes voertuigen betrokken geraakt bij het ongeval. Twee kwamen uit de richting van Zwolle en vier voertuigen uit de richting Emmeloord. Het eerste voertuig vanuit de richting van Zwolle werd bestuurd door een 49-jarige man uit Vriezenveen. Hij kwam met zijn auto deels op de linkerweghelft terecht en botste vervolgens frontaal op de voorste auto uit de tegemoedkomende richting. Daarna kwamen de andere vier voertuigen met elkaar in botsing.



Reageren

Naam:
Email adres:
Jouw bericht:

Ingestuurde reacties worden voor publicatie op deze website gemodereerd door de redactie. Reacties kunnen zonder opgaaf van reden door de redactie worden geweigerd als deze als kwetsend kunnen worden ervaren, als het taalgebruik slecht is, indien de reacties reclame of privacygevoelige informatie bevatten of als de reacties niet aansluiten bij het onderwerp van het nieuwsartikel. Email adressen worden niet getoond bij de reacties. Nicknames of anonieme reacties worden niet geplaatst. De redactie van 112Kampen deelt de meningen van de bezoekers met nadruk niet, tenzij anders aangegeven. De redactie kan niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk worden gesteld voor de door de bezoekers geplaatste reacties op deze website.

Ook een foto bij jouw reactie? Registreer je emailadres dan op Gravatar.com.

Wat is het alarmnummer?
Anti-spam vraag. Antwoord is eerste drie nummers van de naam van deze website.
 
Verstuur reactie