Verkeerschaos door afsluiting Ketelbrug A6
KAMPEN / REGIO - Op de wegen rond Kampen is zaterdag een verkeerschaos ontstaan door verkeer afkomstig van de A6. Deze zaterdag is de Ketelbrug op de A6 tussen Lelystad en Emmeloord afgesloten voor al het verkeer in verband met werkzaamheden. Als gevolg daarvan ontstaan flinke vertragingen.
Verkeer vanaf Lelystad / Emmeloord rijdt om via de N50 en N307 (Flevoweg). De gehele zaterdag heeft er op de omleidingsroute kilometerslange files gestaan. Op de Flevoweg heeft er een file gestaan van voor Dronten tot aan de afslag van de N50 bij Kampen. Vanaf daar stond een file tot over de Eilandbrug, waarschijnlijk doorlopend tot de verkeerslichten bij de Ramspolbrug.
In de middag moest een ambulance met spoed over de Roggebotsluis richting Zwolle. In verband met de marathonwedstrijd 'de 32 van Kampen' waren er verkeersregelaars aanwezig die de rotonde min of meer vrij konden houden, zodat de ambulance op een bijzondere wijze deze kon passeren. Een van de fotografen van 112Kampen.nl was bezig met het fotograferen van de marathon toen de ambulance langs kwam en kon daarom met een video deze gebeurtenis vastleggen.