3.4°C - Z 1 bft

Voorpagina Nieuws Foto Video Alarmeringen Informatie

Aanrijding fietser en bromfiets. Politie zoekt vader en moeder jonge fietser

Aanrijding fietser en bromfiets. Politie zoekt vader en moeder jonge fietser
Zaterdag 06 oktober 2012
Tijd: 20:56

Auteur: Politie persbericht
0 reacties    1613x

ZWOLLE - Op vrijdagochtend 5 oktober om ongeveer 08:20 uur vond er op de Zwolseweg een aanrijding plaats tussen een fietser en een 17-jarige bromfietser uit Kampen. Beiden kwamen uit de richting van ?s-Heerenbroek en reden in de richting van Zwolle. Op een gegeven moment wilde de bromfietser de fietser in halen. Terwijl hij hiermee bezig was sloeg de fietser plotseling linksaf zonder hierbij richting aan te geven. Beiden vielen.

De bromfietser liep hierbij een pijnlijk onder been op. De fietser betrof een jongen van ongeveer 10 jaar. Hij bood gelijk zijn excuses aan. Hij vroeg of hij weer verder mocht omdat hij naar school moest. De jongen zou vervolgens met zijn fiets vanaf het fietspad langs de Zwolseweg onder de tunnel door zijn gegaan richting Stadshagen. De politie heeft navraag gedaan bij een school in de omgeving maar dit heeft nog niet tot de identiteit van de jongen geleid. De jongen is mogelijk afkomstig uit ?s-Heerenbroek. De politie verzoekt de ouders en/of verzorgers van de jongen om contact op te nemen zodat de zaak verzekeringstechnisch kan worden afgehandeld.



Reageren

Naam:
Email adres:
Jouw bericht:

Ingestuurde reacties worden voor publicatie op deze website gemodereerd door de redactie. Reacties kunnen zonder opgaaf van reden door de redactie worden geweigerd als deze als kwetsend kunnen worden ervaren, als het taalgebruik slecht is, indien de reacties reclame of privacygevoelige informatie bevatten of als de reacties niet aansluiten bij het onderwerp van het nieuwsartikel. Email adressen worden niet getoond bij de reacties. Nicknames of anonieme reacties worden niet geplaatst. De redactie van 112Kampen deelt de meningen van de bezoekers met nadruk niet, tenzij anders aangegeven. De redactie kan niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk worden gesteld voor de door de bezoekers geplaatste reacties op deze website.

Ook een foto bij jouw reactie? Registreer je emailadres dan op Gravatar.com.

Wat is het alarmnummer?
Anti-spam vraag. Antwoord is eerste drie nummers van de naam van deze website.
 
Verstuur reactie