3.4°C - Z 1 bft

Voorpagina Nieuws Foto Video Alarmeringen Informatie

24-jarige Pool aangehouden voor auto-inbraak

24-jarige Pool aangehouden voor auto-inbraak
Zondag 17 februari 2013
Tijd: 19:28

Auteur: Politie persbericht
0 reacties    1890x

KAMPEN - Zaterdagavond 16 februari werd aan de Nieuwe Land een 24-jarige Poolse man aangehouden voor auto-inbraak. Hij werd daarbij op heterdaad betrapt door de eigenaresse.

De vrouw was thuis toen zij het portier van haar bestelbus, die op de oprit geparkeerd stond, open hoorde gaan. Vervolgens zag zij een man in de auto zitten. Daarop schakelde ze de politie in. Toegesnelde agenten zagen de man uit het busje komen en hielden hem vervolgens aan. Hij is voor nader onderzoek ingesloten.



Reageren

Naam:
Email adres:
Jouw bericht:

Ingestuurde reacties worden voor publicatie op deze website gemodereerd door de redactie. Reacties kunnen zonder opgaaf van reden door de redactie worden geweigerd als deze als kwetsend kunnen worden ervaren, als het taalgebruik slecht is, indien de reacties reclame of privacygevoelige informatie bevatten of als de reacties niet aansluiten bij het onderwerp van het nieuwsartikel. Email adressen worden niet getoond bij de reacties. Nicknames of anonieme reacties worden niet geplaatst. De redactie van 112Kampen deelt de meningen van de bezoekers met nadruk niet, tenzij anders aangegeven. De redactie kan niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk worden gesteld voor de door de bezoekers geplaatste reacties op deze website.

Ook een foto bij jouw reactie? Registreer je emailadres dan op Gravatar.com.

Wat is het alarmnummer?
Anti-spam vraag. Antwoord is eerste drie nummers van de naam van deze website.
 
Verstuur reactie